4129 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4129 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2965kg |
| Block | 4129 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 7 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2470kg |